Region Piemont
O rozwoji gospodarki Ambasador RP Tomasz Orłowski z burmistrzem Turynu
02 marca 2017
Rozwój współpracy i umocnienie więzi gospodarczych i instytucjonalnych pomiędzy Polską a Turynem to główny temat rozmów podczas spotkań ambasadora Tomasza Orłowskiego z burmistrzem Turynu Chiarą Appendino oraz z przedstawicielami biznesu i świata gospodarczego stolicy Piemontu.
Najnowsze informacje
- [VIDEO] Karol wrócił do mamy. Po 16 miesiącach znów jest z bratem i rodziną
- [VIDEO] Ojciec dziecka ponad prawem? Lekceważenie orzeczeń wymiaru sprawiedliwości
- [VIDEO] Matka od blisko trzech lat walczy o kontakt z córką - dziadek zabrał 5-letnią Emilię z przedszkola i dziewczynka już nie wróciła do mamy
- [VIDEO] Broń z kosmosu? Krzysztof Rutkowski testował legendarnego Aliena wartego fortunę
- 120 tysięcy złotych za ogórki i miesiące oczekiwania na pieniądze. Kontrahent Green Group nadal czeka na zapłatę
- [VIDEO] „W każdym środowisku są czarne owce”. Ministerstwo Zdrowia przygląda się sprawie neurochirurga!
- Słowo na niedzielę 21 czerwca
- [VIDEO] Powrót do domu po miesiącach niepewności. Wzruszające podziękowanie dla Biura Rutkowski
- [VIDEO] Krzysztof Rutkowski zabiera głos w sprawie brutalnego pobicia Dariusza Albrychowicza
- [VIDEO] Rutkowski na tropie byłych policjantów. Dariusz Albrychowicz twierdzi, że został brutalnie pobity





